Diskuze o chovu

Zda se vám toto pelichání normální?

Více
5 roků 6 měsíců zpět #1835 od frybatomas
Dobrý den,

chtěl bych vás požádat o radu. Mám momentálně rozpelichane dvě amadiny Gouldove (1,1). Myslíte si, že je to v pořádku nebo už jde k nějakou nemoc? Děkuji a omlouvám se za mizerné fotky.

Tomáš.







chované druhy: amadina Gouldové, astrild rudokrký, holoubek diamantový
Přílohy:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
5 roků 6 měsíců zpět #1836 od Tomáš Petržela
Ahoj Tome, za mě si myslím že málo vitamínů. Dáváš preparáty od Michala? Dávej teď opeření a dej jim i třeba 2x-3x týdně koupelničku s vodou a do toho přidej mořskou sůl pomáhá to zbavovat starého peří. Doporučil mi to Jirka Chocholouš. Vyzkoušel jsem a opravdu funguje. Ptáci jsou potom krásně uhlazení a lekslí. Dotuj vitamíny. Ono čím víc jim to chybí tím déle se to přepeřování táhne. Ale třeba se ti k tomu ještě tady někdo vyjádří odborněji.

Přeju hodně zdaru v chovu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
5 roků 6 měsíců zpět #1837 od frybatomas
Ahoj,

děkuji za názory. Asi pro jistotu nechám udělat testy na veterinu, jak mi radil někdo na ifaune. Vitamíny od pana Vita zatím nedávám, protože jsem si ještě nebyl schopen pročíst jeho web. Má širokou nabídku a zatím se v ní neorientuji. Zatím maji jen Orlux Frutti Patee.

Tomáš Frýba.

chované druhy: amadina Gouldové, astrild rudokrký, holoubek diamantový

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
5 roků 6 měsíců zpět #1838 od chocholousjiri
Ahoj, jen bych trochu upresnil koment Tomase a to tak ze jsem mu nedoporucoval morskou sul ale sul od firmy Orlux Oro-bath tak jen pro presnost. S morskou soli zkusenosti nemam. A k tomu prepejrovani si osobne myslim ze se do toho proste jenom pustily zgruntu a prepejruji dukladne. Neni duvod k panice ikdyz fotky jsou teda ne moc kvalitni taze i tezko soudit.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
5 roků 6 měsíců zpět #1839 od frybatomas
Děkuji. Ano fotky jsou nekvalitní. Mimo jiné bych se mohl vymlouvat, že se mi kapelou ruce.

chované druhy: amadina Gouldové, astrild rudokrký, holoubek diamantový

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
5 roků 6 měsíců zpět #1840 od petrikrostislav
Ahoj,také jsem názoru jako Jirka a myslím si,že přepeřují intenzivně a momentálně jsou v tom top vysypání peří. Také bych nepanikařili,ale je důležité vědět jak se ptáci chovají v denním režimu.sledovat jejich fyzický stav a dávkovat aminokyseliny. Je jedno jaké. I když je pravda,že do budoucna k Michalovi nejspíš přejdeš.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.770 sekund

Foto a video

Image

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Odkazy

KPEP Klub přátel exotického ptactva

KCHZCR Klub chovatelů zebřiček České republiky

SCHEPL Spolek chovatelů exotického ptactva Liberecka