Featured

Derby drobných exotů

plakat-derby2014Výstavní podmínky

10. Derby drobných exotů

10. otevřené česko - německé derby drobných exotů pořádané ve spolupráci KPEP a Sdružení chovatelů exotického ptactva Liberec se uskuteční v sobotu 21. června v Liberci, v restauraci U Košků, Vrchlického 50/15 (místo konání pravidelných burz). Výstava bude jednodenní.

Příjem ptáků na výstavu je od 8.00 do 10.00, posuzování ptáků od 10.30 do 13.00 hodin. Pro chovatele bude výstava otevřena od 13.00 hodin, slavnostní vyhlášení vítězů v 15.00, ukončení výstavy v 15.30 hodin.

Soutěže se mohou zúčastnit zebřičky, chůvičky, rýžovníci, pásovníci, amadiny Gouldové a diamantové (podle výstavních tříd zveřejněných na stránkách KPEP) ročníků 2013 (staří ptáci) a 2014 (mladí ptáci), u amadin Gouldové 2012 až 2013 (staří ptáci), 2014 (mladí ptáci).

Ptáky je třeba dodat ve vlastních výstavních klecích pro drobné exoty s odpovídajícím množstvím krmiva a s napáječkou. Poplatek za jednoho ptáka je 1,0 EUR nebo 30,- Kč. Za členy KPEP hradí poplatek klub. Pro vystavovatele je povinný odběr katalogu v ceně 40,-Kč.

Uzávěrka přihlášek je 14. června 2014. V případě, že nebudete moci vyplnit přihlášku na počítači můžete kontaktovat přítele Václava Podpěru telefonicky 777 604 851. Pokud nebudete rozhodnuti o přesné účasti ptáků zašlete alespoň přibližné údaje, t.j. vystavovaný druh a počet kusů. Na přihlášce budete garantovat svým prohlášením zdravotní stav ptáků. Veterinární potvrzení není třeba. Přihlášky zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Výstava bude následovat po pravidelné burze pořádané SCHEPL. Můžete tedy přivézt i ptáky do prodeje na burze.

Posuzování ptáků proběhne predikátem, oceněni kokardou budou ptáci ve třídě obsazené alespoň 7 ptáky od 3 chovatelů. Na výstavě bude pokračováno v bodovém hodnocení úspěšnosti chovatelů jako v předchozích ročnících.

Výstavní třídy a přihláška

Foto a video

Image

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Odkazy

KPEP Klub přátel exotického ptactva

KCHZCR Klub chovatelů zebřiček České republiky

SCHEPL Spolek chovatelů exotického ptactva Liberecka