Druhé kolo Guldí ligy

Vážení kolegové,

ve dnech 4. - 6. 10 proběhla v Plzni výstava drobných exotů, která byla zařazena do seriálu Guldí liga s koeficientem 1. Celkem se z našeho klubu zúčastnilo 8 vystavovatelů, kteří vystavili 52 Amadin Gouldové ( z celkového počtu 83 kusů AG). Zhodnocení výstavy nechám na jiných, ale průběžné výsledky GL si můžete prohlédnout zde.

Ukázalo se, že naše pravidla hodnocení nejsou dokonalá (chybí bodové ohodnocení vítěze kategorie, pokud je výstava smíšená), ale bylo by nefér je měnit v průběhu. Pro další ročník je možnost je upravit i podle Vašich podnětů, na které se těšíme a které můžeme prodiskutovat i zde na naši klubové diskuzi.

Vzhledem ke skutečnosti, že Exota 2013 je zrušená z technických příčin (nedostavěný pavilon), je poslední možností letos bodovat na výstavě Exotika 2013 v Lysé nad Labem. Tímto vyzývám hlavně členy, kteří letos ještě nevystavili ani brko, k aktivní účasti.