Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Chov Amadin Gouldové!

Chov, krmení, nemoci, genetika ...

Téma: regály

regály 3 roků 11 měsíců zpět #632

ahoj pánové
dobrá zpráva regály budou!! stojany se začnou vyrábět zbruba za dva mesice a barvu polic se dozvím za tyden jak se vratim domů, vystuha je taky vyřešena tak si Milane pro ten zbytek prijedu jak bude cesta. Jak budu mit nové zprávy budu informovat Jirka.
Poslední úprava: 3 roků 11 měsíců zpět od dvorakjiri.
The administrator has disabled public write access.

regály 3 roků 10 měsíců zpět #633

• vladimir.jaros
  • Lepší už to nebude
Ahoj Jirko,
jak jsi vyřešil to zpevnění?
V

regály 3 roků 10 měsíců zpět #637

Ahoj Vlaďo
no od tech spodnich nohohou pujde nahoru pasovina ve tvaru A tak aby nebranila tem policim ta se prisroubuje aby se nemuselo nic varit az budu doma tak to namaluju neni to jeste vyzkouseny ale melo by to fungovat konzultoval sem to dyby mel nahodou nekdo nejakej napad tak sem s nim bylo nas na výstavě celkem dost co ty regaly viděli takže kazdej napad dobrej ta vystuha do toho jaklu by asi údajně moc nepomohla vyzkousime všechno J.
Poslední úprava: 3 roků 10 měsíců zpět od dvorakjiri.

regály 3 roků 10 měsíců zpět #638

• vladimir.jaros
  • Lepší už to nebude
Ahoj Jirko,
kroutilo se to u první police, v bodu nad svárem , je zbytečné vyztužovat až nahoru. Vykašlal bych se na to a navařil jackel jak jsem ti ukazoval na výstavě. Barvu u svárů bych udělal ručně.
V

regály 3 roků 10 měsíců zpět #639

Ahoj
to je právě kamen urazu to vaření jak se ten komaxit naruší tak je to v pr.... víš kde? ona by sla prisroubovat i ta tvoje verze jen ne vařit nebo brousit nastrik byl drahej a je to nový ja neco vymyslim v nedeli jedu domu tak budu zkoušet J.

regály 3 roků 10 měsíců zpět #642

Zdravím pánové
Zkoušel sem něco udělat s téma Stojana má a myslím ze povedlo drží to je to sroubovany ale spevnilo se to J.

regály 3 roků 10 měsíců zpět #643

Jo a na tech novejch to bude privareny před nástřikem a ještě něco ty regály budou nakonec čtyři at máme do foroty J.

regály 3 roků 10 měsíců zpět #644

• vladimir.jaros
  • Lepší už to nebude
Ahoj Jirko,
to jsou pak ty vzpěry spodku a první police úplně zbytečné, nebo se pletu?
V

regály 3 roků 10 měsíců zpět #652

Ahoj Vlaďo
no obavam se že nejsou protože dyš tam bude jen to ačko tak to bude bortit k jedné straně to by se muselo dát po obou stranách musí to bejt taky stejný at to trochu vypadá jen tam nebudou šrouby. Ty police už sou taky dohodnutý dnes sem s tím kamarádem mluvil do vánoc sou hotový tak je to vše v poho J.

regály 3 roků 4 měsíců zpět #844

Zdravim všechny příznivce vystavování dobra zprava stojany sou doma a ta špatná police sou taky doma ale musej se zakratit a nadelat zářezy snad to stihnu do června kdyby chtel nekdo dorazit na brigádu tak strava a občerstvení zajisteno v pripade přehnané konzumace i nocleh J.D.

regály 3 roků 4 měsíců zpět #845

• vladimir.jaros
  • Lepší už to nebude
Zdarec Jiří,
do června to nemusí být. Pochybuji, že by bylo potřeba tolik regálů. Odhadem tam bude dvě stě klecí. Tak hlavně v klidu. Nejhůře vezmi flexu na výstavu a doděláme to na místě. Milan je zručný kovostrůjce.
V

regály 3 roků 4 měsíců zpět #846

No ja to chtěl spojit s posezením a podebatovanim protoze sem řidič tak kohokoliv potkam tak furt jezdi a jezdi a to uz mi nejak leze krkem debata o ptácich by byla prijemna zmena ja to samozrejme stihnu to byl jen pokus J.

regály 3 roků 4 měsíců zpět #847

Ahoj, chlapci,
regály jsou Jirko super zpráva.Jak psal Vláďa , času dost, ale potřebě o pokecu o ptácích plně chápu.Také se díky nové práci nikam nedostanu a nemám moc šance pokecat.
Na druhou stranu momentálně nemám moc ani o čem , protože prakticky nehnízdím, ale i tak ten deficit plně chápu.
Já osobně bych byl špatná brigáda( nikdy jsem nesvařoval a ani nepracoval s plechem, ale na pokec asi dobrý. Ukecanej jsem dost. Akorád mám občas problém pustit druhé ke slovu a vedu si malý monolog :lol:

regály 3 roků 4 měsíců zpět #848

Ahoj
s tou brigadou zo byl jen vtip ale vem dydy se nas sešlo na zahrade víc tak mužem udelat i taborak a k veceru tech chovatelskejch skusenosti po devatym panáku, tak trumfnem i pana Buranskyho v genetice ; teď vážně" brigada meni potřeba ja to dodělam a v červnu v Nymburce to bude komplet tak snad druhá zatěžkávací zkouška už dopadne J.D

regály 3 roků 4 měsíců zpět #849

• vitmichal
Zdar Jirko.
Já bych tu brigádu i bral. V mém případě někdy po Velikonocích, do té doby jsem služebně mimo. Ale předem upozorňuji, že jsem levej jak turecká šavle a můžu sloužit pouze jako přines, podrž a přitluč. Takže není problém. Michal

regály 3 roků 4 měsíců zpět #850

Dobře tedy jak bude tepleji aby se dalo sedět pod pergolou tak neco vymyslime J.

regály 3 roků 4 měsíců zpět #851

Ahoj Jirko, velká škoda, že jsi z daleka. Jinak by nebyl problém.

regály 3 roků 2 měsíců zpět #864

Ahoj všichni
Tak regaly i police sou konečně hotovy vystava bude tak si vemte do Nymburka kazdej o dvacku vic mam u kazdyho panáka sem opět porezanej obrousenej a popalenej budu vyzadovat bolestny tentokrát uz zatezovaci zkouška dopadne snad dobře je to předělány a nehne se to sam sem zvedav ale nezbejva nez verit Jirka.
Poslední úprava: 3 roků 2 měsíců zpět od dvorakjiri.

regály 3 roků 2 měsíců zpět #865

• vladimir.jaros
  • Lepší už to nebude
Ahoj Jiří,
jen jestli jsi někde o víkendu nebojoval s mohamedány v Sýrii. Ale budeme ti věřit a Milan se postará o bolestné. On diskuzi nečte. Taky o občerstvení, poněvadž je hospodářem výstavy - to taky neví.
Zatím ti děkuji za všechny
V
Vygenerováno za 0.181 sekund

Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu AG klubu zakázáno.