2. klubová výstava - propozice

agk-2014-web
Vážená  kolegyně, vážení kolegové.

Podruhé nadešel čas, kdy je třeba vyhlásit výstavní podmínky pro 2. otevřené mistrovství AG Klubu. Vyhlášené podmínky mají charakter rámce, který může být upraven, pokud to bude situace vyžadovat. Tuto aktualizaci by provedl výstavní výbor. V zásadě se může jednat pouze o detaily - např. pokud bude dostatek ptáků, lze vyhodnotit i nejlepší protějšek k vítězi výstavy. Rozhodně se nebude měnit nic zásadního.

Co považuji za důležité, je nahlášení počtu kusů od každého vystavovatele do 7. září 2014 a nejpozději do 11. září 2014 pak doplnění čísel kroužků a jednotlivých tříd - NEJPOZDĚJI do tohoto data. To je věc zásadní. Klubová výstava je jednodenní akcí, při které navíc probíhá i VČS Klubu, takže času není nazbyt. Včasným odesláním potřebných dat umožníme hladký a časově kratší příjem ptáků na výstavu nebo vytvoření katalogu ap. Myslím, že dva dny před výstavou již každý bude vědět, jaké ptáky vystaví.

Zároveň bych také upozornil, že posledním termínem pro zaplacení členských příspěvků za rok 2014 je den VČS. Jak vyplývá ze stanov, kdo nebude mít zaplacený členský příspěvek, bude navržen členské schůzi k vyloučení z Klubu, pro neplnění členské povinnosti. Je to především nefér vůči ostatním platícím členům.

Závěrem mi dovolte popřát Vám hezký zbytek prázdnin či dovolené, pochopitelně i mnoho úspěchů v chovu a neshledanou v Nymburce.

Michal Vít

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Guldí zpravodaj

zpravodaj-1

zpravodaj 2

zpravodaj 3

zpravodaj 4

zpravodaj 5

zpravodaj 6

zpravodaj 7

zpravodaj 8

zpravodaj 9

zpravodaj 10

Je určený pro členy klubu. Prohlížet, stahovat můžete zde

Číslo účtu

Náš klub má u banky ČSOB zřízen účet

273148326/0300

pro snadnou identifikaci patby uvádějte variabilní symboly podle vzoru.

Vzor je zde.

Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu AG klubu zakázáno.